CREARE IT - PAKALPOJUMI
MŪSU PIEREDZE JŪSU NĀKOTNEI

Pakalpojumu Apraksti

IT pakalpojumus dažkārt var būt grūti saprast, līdz ar to, aicinām jūs izvēlēties pakalpojumu un uzzināt par to vairāk.

Neatradāt to ko meklējāt?

Ja neizdevās atrast informāciju kuru meklējāt, esat laipni aicināti rakstīt mums uz E-Pastu info@creareit.com. Mūsu klientu apkalpošanas centrs strādā katru dienu. Mūsu kontaktu lapā, jūs papildus varat atrast arī tiešo saziņas formu, vienkārši aizpildat prasīto informāciju un nosūtat ziņu.

Vai šie ir visi pakalpojumi?

Nē, šo sarakstu sastāda tikai galvenie pakalpojumi, ja esat ieinterisēti pakalpojumos, kurus neatradāt šajā sarakstā, droši sazinaties ar mums lai noskaidrotu, vai atbilstam jūsu projekta kritērijiem.

WEB HOSTINGS
Augstas veiktspējas hostings jūsu mājas lapai vai interneta veikalam.
Mūsu mērķis ir piedāvāt pilnu servisu mūsu klientiem, kas nozīmē, ka papildus izstrādei, nodrošinām arī jūsu projekta izvietošanu.
Izvēloties izstrādāt mājas lapu vai interneta veikalu pie mums, jums būs iespēja to izvietot mūsu augstas veiktspējas serveros.
Katrs hostings tiek pielāgots jūsu mērķiem, kas nozīmē, ka jums nebūs jāpārmaksā par resursiem, kurus jūs nekad neizmantosiet.
100% EKOLOĢISKS
Varam lepni teikt, ka mūsu serveri darbojas uz atjaunojamo enerģiju. 100% no hidroelektrostacijām. Bez CO2 emisijas vai radioaktīvajiem atkritumiem.